ENG
ძიება:
ახალი ამბები
ანონსები
    მულტიმედია ცენტრი კარიერული განვითარების სამსახური კურსდამთავრებულები ბიბლიოთეკა

    უნივერსიტეტში დაინერგა თანატოლი მენტორების ინსტიტუტი, რომლის საქმიანობის სფეროს წარმოადგენს პირველკურსელთა და მობილობით გადმოსული სტუდენტებისათვის უნივერსიტეტის გაცნობა, საუნივერსიტეტო ცხოვრებაში ჩაბმა, სხვადასხვა მიმართულებით კონსულტირება/რეკომენდაციების გაწევა. მენტორი თავის სტუდენტურ ჯგუფთან საქმიანობას ახორციელებს უშუალო შეხვედრებით, ინდივიდუალური კონსულტაციებით, სოციალურ ქსელში ჯგუფური კომუნიკაციის საშუალებით, ექსკურსიებისა და სხვა შეკრებების მოწყობის გზით.

    დებულება 

    მენტორების ტრენინგის სახელმძღვანელო 

    ბიზნესის ფაკულტეტი:

    1. მონიკა არდაშელია - monika.ardashelia@ciu.edu.ge
    2. დიმიტრი ხუბულავა - dimitri.khubulava@ciu.edu.ge
    3. მარიამ ტიგინაშვილი - mariam.tiginashvili@ciu.edu.ge
    4. ლიკა გოცაძე - lika.gotsadze@ciu.edu.ge

    მედიცინის ფაკულტეტი:

    1. ნინო კვარაცხელია - Nino.Kvaratskhelia@ciu.edu.ge
    2. შაილენდრა სინგ რათორე - Shailendra.S.Rathore@ciu.edu.ge
    3. ოდრი თეოფანიე ვაჩუ - Audrey.T.Watchou@ciu.edu.ge
    4. ალიინა მარია ჯეკობ - Aleena.Maria@ciu.edu.ge
    5. აკიიმ ოლადიმეჯი სოჯობი - Akeem.O.Sojobi@ciu.edu.ge
    6. ისრაელ ოგუნდაირო - profisraeldee@gmail.com
    7. ვიქტორ ჩიბუზორ ოკიკა- Victor.C.Okika@ciu.edu.ge
    8. აშიშ სონი
    9. ხალედ იბრაჰიმ აბდელაზიზ აჰმედ ატტია - Khaled.I.A.Ahmed@ciu.edu.ge
    10. მოჰამად ქენან ალაჰმად - kenan.alahmad1999@gmail.com
    11. ლინ ალაჰმად - leen.m.alahmad@gmail.com
    12. ელიარ აქჰიi - m_t_akhi@yahoo.com
    13. აჰამმედ კაბეერ ედაკკულათ პუთანპურაიილ - Ahammed.K.E.Puthanpurayil@ciu.edu.ge
    14. დებორა ჰარუნა ავინდია - Deborah.H.Avindia@ciu.edu.ge

    სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი:

    1. თეო იორდანიშვილი - teo.iordanishvili@ciu.edu.ge
    2. ნათია ჩადუნელი - natia.chaduneli@ciu.edu.ge
    3. კლარიტა გელაშვილი - klarita.gelashvili@ciu
    4. თამარ ჯალაღონია - tamar.jalagonia@ciu.edu.ge
    5. ნათია უჩიძე - natia.uchidze@ciu.edu.ge
    6. თამარ დვალიშვილი - tamar.dvalishvili@ciu.edu.ge

    სამართლის ფაკულტეტი:

    1. მარიამ გერლიანი - Mariam.gerliani@ciu.edu.ge
    2. თათია სესიტაშვილი - tatia.sesitashvili@ciu.edu.ge
    3. სოფო ტოტოჩავა - sopo.totochava@ciu.edu.ge
    4. ეთერ ჩაჩუა - eter.chachua@ciu.edu.ge
    5. დავით ცეცხლაძე - tsetskhladze.davit@yahoo.com
    6. ჟანა ჭაჭუა - jana.tchatchua@ciu.edu.ge
    7. ანა ხუგასიანი - ana.khugasiani@ciu.edu.ge
    8. ქრისტინე ხუჯაძე - Kristine.khujadze@ciu.edu.ge