ENG
ძიება:
ახალი ამბები
ანონსები
    მულტიმედია ცენტრი კარიერული განვითარების სამსახური კურსდამთავრებულები ბიბლიოთეკა
    სულ: 80

    სოფიო კასრაძე

    აკადემიური თანამდებობა: ასოცირებული პროფესორი

    მიმართულება: მედიცინის სპეციალობით

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Sophio.Kasradze@ciu.edu.ge

    გაბრიელ დეისაძე

    აკადემიური თანამდებობა: ასოცირებული პროფესორი

    მიმართულება: მედიცინის სპეციალობით

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Gabriel.deisadze@ciu.edu.ge

    თამარ გიორგობიანი

    აკადემიური თანამდებობა: ასოცირებული პროფესორი

    მიმართულება: მედიცინის სპეციალობით

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: tamar.giorgobiani@ciu.edu.ge

    ბაბაკ ჰალილ ჰადადი

    აკადემიური თანამდებობა: პროფესორი

    მიმართულება: კლინიკური დისციპლინის დეპარტამენტი

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Babak.Halil@ciu.edu.ge

    დირკ ჯენტშურა

    აკადემიური თანამდებობა: პროფესორი

    მიმართულება: კლინიკური დისციპლინის დეპარტამენტი

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Jentshura.Dirk@ciu.edu.ge

    დავით გიორგაძე

    აკადემიური თანამდებობა: პროფესორი

    მიმართულება: კლინიკური დისციპლინის დეპარტამენტი

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Giorgadze.Davit@ciu.edu.ge

    მაგდანა ბეთანელი

    აკადემიური თანამდებობა: პროფესორი

    მიმართულება: კლინიკური დისციპლინის დეპარტამენტი

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Betaneli.Magdana@ciu.edu.ge

    პიტერ ლიდიარდი

    აკადემიური თანამდებობა: პროფესორი

    მიმართულება: საბაზისო მედიცინის დეპარტამენტი

    ფაკულტეტი: მედიცინა

    აფილირებული

    ელ-ფოსტა: Lidiardi.Peter@ciu.edu.ge

    კონტაქტი

    ადრესატი

    თქვენი სახელი

    ელ-ფოსტა

    თემა

    შეტყობინება

    მეილი ვერ გაიგზავნა!
    მეილი წარმატებით გაიგზავნა.